در حال بارگزاری ...

بخش کاربران

✅ درصورتی که مشکلاتی از قبیل این مورد داشته اید خرید شما ناموفق بوده و طی 24 ساعت آینده از طرف بانک ، مبلغ واریزی برگشت داده می شود و می توانید دوباره خرید نمایید.

✅ درصورتی که محصول شما در سایت وجود ندارد از قسمت تماس با ما اطلاع دهید تا در سایت قرار گیرد . درصورتی که محصول مورد نظر موجود نیست می توانید با هماهنگی با پشتیبانی و اطلاع از زمان انتشار برای خرید ، محصول را پیش خرید نمایید.

✅ درصورتی که محصول شما تماما بوسیله وبسایت و پشتیبانان ما خرید شده باشد دارای شرایط گارانتی (اجرای صحیح محصول مربوطه که قبل از تحویل تست خواهد شد) و پشتیبانی خواهد شد . هرگونه استفاده ناصحیح از اکانت و محرومیت شما از پلتفرم های مربوطه ، شامل شرایط گارانتی نخواهد شد (اطلاعات بیشتر را در اینجا بخوانید ) .

✅ متاسفانه بصورت مستقیم این امکان وجود نخواهد داشت و چنانچه مشکلی در خرید و محصول مربوطه شما وجود داشته باشد ، پشتیبانان ما اقدام به تماس با شما از طریق اطلاعات تماسی که در پنل خود وارد کردید خواهند کرد . برای ارتباط با ما می توانید با پشتیبانی آنلاین ، تیکت های پشتیبانی ، پشتیبانی تلگرامی و تماس با ما به ترتیب پاسخدهی تماس حاصل فرمایید .

✅ معمولا در صفحه خرید محصول مربوطه در وبسایت ، مشخصات کلی محصول ازجمله ریجن مورد نظر ذکر می شود و می توانید مشاهده کنید . برای تغییر ریجن با پشتیبانی در تماس باشید تا راهنمایی تان کنند .

✅ در مرحله اول مطمئن شوید که از طریق راه های ارتباطی که هنگام خرید وارد کردید اطلاعیه ای برای شما ارسال نشده است و درصورت اطمینان اقدام به ایجاد تیکت پشتیبانی در سایت کرده و مشکل را شرح دهید . از طریق بخش رهگیری سفارشات نیز می توانید لحظه به لحظه انجام سفارش ثبت شده را پیگیری کنید .

✅ خرید محصول شما (بوسیله اکانت شما) بطور معمول 2 ساعت زمان بر خواهد بود ، درصورتی که در صفحه محصول مربوطه در سایت موردی مبنی بر درخواست وقت بیشتر برای خرید سفارش ذکر نشده باشد ( این مورد نیز بدلایل برخی تاییدیه های شرکت های بازی سازی است ) سفارش شما طبق روال معمول انجام خواهد گرفت و تنها کار مهمی که باید انجام دهید این است که وارد اکانت خود نشوید و طبق دستور العمل ها پیش رفته و سپس منتظر بمانید .

✅ شما می توانید هر لحظه با مراجعه به بخش پیگیری سفارشات ، همچنین از طریق پنل کاربری خود نسبت به خرید خود و مراحل انجام آن آگاه باشید.

✅ بله امکان لغو سفارش منوط به مواردی چون انجام نگرفتن خرید توسط ما امکان پذیر است که برای برگشت مبلغ می بایست شماره شبا خود را در قسمت پنل کاربری ثبت کرده باشید ؛ درصورتی که فرآیند خرید توسط وبسایت ما شروع شده باشد امکان لغو محصول ثبت شده شما وجود نخواهد داشت.

✅ خیر . وبسایت ما تنها محصولات اورجینال را به فروش می رساند و خدماتی مانند آنبن اکانت و ریفاند بازی توسط ما انجام نمی گیرد.