در حال بارگزاری ...

پرداخت آنلاین و ثبت سفارش

 

eplay bankپرداخت تمامی سفارش ها از طریق درگاه آنلاین صورت گرفته و تنها راه پرداخت سفارش ها و انجام پروسه خرید به همین گونه می باشد . پس از انتخاب محصول مورد نظر در سایت ، به درگاه بانکی منتقل خواهید شد و پرداخت مربوطه را انجام دهید و منتظر پاسخ های مربوطه از سمت پشتیبانان ما باشید .

هیچ محدودیتی در خرید های شما از طریق درگاه بانکی ما وجود ندارد و می توانید محصولات را در سبد خرید خود افزوده و پرداخت بانکی داشته باشید . توجه فرمایید درصورتی که پرداختی داشته اید و مبلغی از حساب تان کم شده اما پرداخت ناموفق بوده ؛ می بایست در زمان دیگر و یا با کارت بانکی دیگری خرید نمایید و مبلغ واریزی شما طی 48 ساعت آینده پس از ثبت سفارش ، از سوی بانک به حساب تان واریز می شود .

ازجمله مواردی که باعث این مشکل خواهند شد شامل : شلوغ بودن درگاه بانکی شبکه شاپرک ، عدم ارتباط بانکی (این مشکل به ندرت پیش خواهد آمد و موقت می باشد ) ، اختلال در اینترنت شما و یا مشکل دار بودن حساب بانکی شما و حتی کارت بانکی شماست که در این گونه موارد درصورت عدم برگشت مبلغ می توانید مراتب را با پشتیبانان ما مطرح نمایید تا سریعا رسیدگی های لازم صورت گیرد .