در حال بارگزاری ...

بخش ای پلی

 • - بند اول محرومیت دائم

  تمامی اطلاعات شخصی وارد شده در سایت محفوظ است و در اختیار شخص ثالثی قرار نخواهد گرفت ، بنابراین درصورت قرار دادن اطلاعات اکانت خود به فردی دیگر ، مسئولیت های مربوطه بر عهده شخص سازنده اکانت بوده و پیگیری های لازم از طریق وی صورت خواهد گرفت .

 • - بند دوم محرومیت

  استفاده از هرگونه باگ یا سوء استفاده از مجموعه ای پلی جهت منافع شخصی ممنوع می باشد و درصورت مشاهده ، ای پلی این حق را برای خود محفوظ می دارد که با کاربر مورد نظر طبق نظر خود رفتار کند و کاربر حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.

 • بند سوم محرومیت دائم

  وارد کردن هرگونه اطلاعات غیرصحیح در ساخت اکانت و ثبت سفارشات ممنوع می باشد و درصورت بوجود آمدن هرگونه مشکل در خرید و یا پشتیبانی ، مسئولیت مربوطه متوجه کاربر می باشد و ای پلی مسئولیتی نسبت به این کاربران ندارد .

 • - بند چهارم محرومیت دائم یا موقت

  درصورت هرگونه بی احترامی در بخش های مختلف پشتیبانی و عدم رعایت اصول نگارشی ، وبسایت ما این حق را دارد که با فرد مورد نظر با مواردی چون محرومیت اکانت و تذکر جدی برخورد نماید .

 • - بند پنجم عدم مسئولیت

  وبسایت ای پلی هیچگونه مسئولیتی نسبت به افرادی که بخش های مختلف سایت را مطالعه نکرده و اقدام به خرید می نمایند ندارد و درصورت بی اطلاعی و سهل انگاری از سوی کاربر ، تمام مسئولیت های مربوطه بر عهده کاربر بوده و ای پلی حق آن را دارد که طبق روال مطرح شده مطلب مورد نظر رفتار کند .

 • - بند ششم سیاست حریم خصوصی

  تمامی محصولات پس از خرید از جانب ما ، ابتدا تست می گردد و سپس تحویل شما می گردد ، بنابراین درصورت وجود نقص از جانب ما ، پیگیری های لازمه صورت خواهد گرفت .

 • - بند هفتم عدم مسئولیت

  سفارش های در پروسه انجام امکان مرجوع کردن محصول را ندارند و مبلغی عودت نداده نمی شود بنابراین قبل از خرید از انتخاب نهایی خود آگاه شوید و درصورت وجود سوال مراتب را با پشتیبانی در میان بگذارید (درصورت عدم شروع پروسه خرید توسط ما ، امکان استرداد مبلغ و لغو سفارش منوط به کسر مبلغ کارمزد درگاه بعلاوه 10% کارمزد وبسایت ، باقی مبلغ عودت داده می شود)

 • - بند هشتم عدم مسئولیت

  ما هیچگونه مسئولیتی نسبت به واریزی های اشتباه کاربران نداشته و تنها راه خرید از این مجموعه درگاه آنلاین می باشد . درصورت وجود هرگونه مشکل و خطای خرید موارد متوجه مسئولین درگاه و شاپرک می باشد و مبلغ واریزی از سوی بانک ، به حساب شما واریز می گردد .

 • - بند نهم سیاست حریم خصوصی

  مجموعه ای پلی این حق را دارد تا برای سفارش هایی با مبالغ زیاد ، سفارش مورد نظر را برای انجام احراز هویت (عدم مواردی مانند فیشینگ) ، به حالت تعلیق درآورد و پس از انجام موارد نسبت به انجام و یا عدم انجام پروسه خرید تصمیمات لازم را اتخاذ نماید .

 • - بند دهم سیاست حریم خصوصی

  تمامی اطلاعات ثبت شده کاربران ای پلی نزد این مجموعه محفوظ می باشد و تحت اختیار هیچ فرد ثالثی قرار نخواهد گرفت (تنها درصورت درخواست نهاد های قضایی موارد بررسی شده و دستورات قضایی انجام می گیرد ) .